O nas

Kompleksowe usługi geodezyjne i kartograficznerilievo scavo paleolitico

Na rynku usług geodezyjnych działamy z powodzeniem od 1995 roku. Przez ten czas zyskaliśmy sobie grono zadowolonych Klientów z całej Wielkopolski.

Wykonujemy szeroki zakres usług poczynając od map numerycznych, pomiarów objętości po pełną geodezyjną obsługę inwestycji.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Środzie Wielkopolskiej. Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, firm, przedsiębiorstw, instytucji i urzędów z całej Wielkopolski. Naszą specjalnością są usługi geodezyjne związane z obsługą nieruchomości (rozgraniczenia i wznowienia granic, podział gruntów, badania ksiąg wieczystych).

Zależy nam na efektywnej i satysfakcjonującej dla obu stron współpracy. Wykonując prace geodezyjno-kartograficzne dużą wagę przywiązujemy do precyzji i dokładności. Nasi Klienci mogą liczyć na stuprocentową rzetelność, poufność i dyskrecję.

Po zakończeniu prac wydajemy kompletną i profesjonalną dokumentację geodezyjną. Nasze opracowania są pełne, rzeczowe dlatego z powodzeniem mogą być wykorzystywane do celów prawnych lub projektowych. Zachęcamy do zaufania naszej wiedzy i umiejętnościom.

Szukają Państwo dobrego geodety? Zapraszamy do kontaktu!

Naszą firmę tworzą inżynierowie, którzy posiadają duże doświadczenie, umiejętności i niezbędną wiedzę techniczną. Wszystkie prace wykonywane są z należytą precyzją i starannością.

Gwarantujemy szybkie i bezbłędne wykonanie zlecenia. W branży usług geodezyjno-kartograficznych funkcjonujemy od prawie 20 lat. Miniony czas, wykorzystaliśmy na rozwój naszej firmy i posiadanych umiejętności. Jesteśmy na bieżąco jeśli chodzi o nowinki geodezyjne, obejmujące zarówno przepisy, procedury, jak i technologię.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy rzetelność oraz satysfakcję klienta. Dzięki profesjonalnemu podejściu do realizacji każdego zlecenia, do tej pory zyskaliśmy zaufanie szerokiego grona Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Państwo również mogą do nich dołączyć.

Zaufaj naszemu geodecie


Pozytywne rekomendacje Klientów oraz z powodzeniem zrealizowane inwestycje budowlane, do których dostarczaliśmy dokumentację przemawiają za tym, że z naszym biurem projektowym, bez obaw, można nawiązać współpracę.

Dużą satysfakcję zawodową sprawiają nam przychylne opinie Klientów oraz udzielane polecenia.

Geodeta z doświadczeniem


W naszej pracowni geodezyjnej pracują wyłącznie wysoko wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Wiedza z zakresu geodezji oraz prawa budowlanego nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Zapewniamy krótki czas realizacji prac związanych z wytyczeniem nieskomplikowanych obiektów budowlanych takich jak domy jednorodzinne. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się, jaka dokumentacja jest wymagana do rozpoczęcia konkretnej inwestycji budowlanej bądź do prawidłowego i rzetelnego podziału działki – zachęcamy do kontaktu.

Porady z zakresu geodezji i kartografii


Dlaczego warto skorzystać z pomocy geodety? Tylko osoba, która posiada specjalistyczną wiedzę jest w stanie prawidłowo wykonać pomiary geodezyjne, tyczenie budynków i inne usługi.

Samodzielna realizacja wspomnianych czynności niesie za sobą duże ryzyko błędów i pomyłek, które mogą przynieść negatywne skutki dla zaplanowanej budowy lub innej inwestycji.

Jeśli zależy Państwu na rzetelności, dokładności i precyzji, zachęcamy do nawiązania współpracy z profesjonalną firmą geodezyjną.

Dokumentacja geodezyjna


Zgodnie z przepisami zawartymi w prawie budowlanym, aby uzyskać pozwolenie na budowę należy uzyskać dokładną dokumentację geodezyjną. W opracowaniu geodezyjnym powinny znaleźć się dane dotyczące m.in.:

– głównych punktów budowli
– przebiegu osi i linii rozgraniczających
– przebiegu linii zabudowy
– usytuowania obiektów budowlanych